O naší společnosti

U naší práce musíme přemýšlet a dbát na velkou pečlivost. Zaměstnáváme tedy pouze špičky ve svém oboru. Od našich prvních zakázek vždy dbáme na špičkovou kvalitu a neustále hledáme možnosti, jak se dále zlepšovat.

Tomáš Kovář

Jednatel společnosti

Společnost byla v roce 2013 nominována mezi TOP 25 dodavatelů společnosti ŠKODA AUTO a.s.

Náš zakladatel a jednatel Tomáš Kovář se dříve věnoval tvorbě elektrických schémat a stále je v této oblasti odborníkem a výborným manažerem. I díky své odbornosti si stále a rád udržuje přehled o svých zaměstnancích a projektech, které realizují. V současnosti je jeho hlavní pracovní náplní péče o spokojenost našich klientů a zaměstnanců.

Společnost ATC Automotive Technics Czech s.r.o. se od roku 2007 zabývá tvorbou technické dokumentace v oblasti automobilového průmyslu. V počátku bylo naší výhradní činností zpracovávání technické dokumentace a tvorba liniových elektrických schémat zapojení pro servisní služby společnosti ŠKODA AUTO a.s.

S postupem času se zvyšoval počet kvalifikovaných zaměstnanců a tím se rozšířila i nabídka poskytovaných služeb. Věnujeme se tvorbě ostatních částí dílenských příruček, překladatelské činnosti, vlastním grafickým pracím či tvorbě palubní literatury (návody k obsluze).

V roce 2015 byla společnost úspěšně certifikována dle normy ISO 9001.

Chcete pracovat pro naší společnost? Podívejte se na volné pracovní pozice.

Stále hledáme ty nejlepší

Portfolio našich služeb je již velmi široké.

Zjistit vše podstatné